Üldtingimused ja informatsioon!

1.    Hosteli vastuvõtu lett (Reception) avatud 24 tundi.

2.    Teenuste eest maksab klient enne teenust osutamist.

3.    Tubadesse ametlik registreerimine (Check-In) kella 13:00-st.

4.    Tubadest ametlik väljaregistreerimise (Check-Out) kellaaeg on 12:00. Juhul, kui soovite numbritoa kasutusaega pikendada, teatage sellest enne kella 12:00-ni vastuvõtu administraatorile. Numbritoa pikendamine kuni kella 16:00-ni – 10% numbritoa üldsummast iga pikendatud tunni eest. Kell 16:00 numbrituba peab loovutama või pikendama järgmiseks ööpäevaks.

5.    Kui klient saabub ajavahemikul 00:00 kuni 08:00 tuleb maksta ühe ööpäeva eest. Arveldustunniks on ikka kell 12:00. Juhul, kui viibite kauem kui kella kaheteistkümneni, tuleb tuba pikendada. Numbritoa pikendamine kuni kella 16:00-ni – 10% numbritoa üldsummast iga pikendatud tunni eest. Kell 16:00 numbrituba peab loovutama või pikendama järgmiseks ööpäevaks.

6.    Kui klient saabub kella 08:00 ja 12:00 vahel (ettenähtud ajast varem) kehtib arveldamisel aeg, millal klient kohale ilmus.

7.    Administraatorile peab alati teada andma kui te soovite varasemat tuppa sisseregistreerimist või hilisemat toast väljaregistreerimist.

8.    Parkimine hosteli valveta parklas on hosteli külastajatele tasuta. Olemas videovalve.

9.    Meie külalised saavad süüa hommikusööki baaris, mis asub hosteli esimesel korrusel alates kella 08:00 kuni 11:00-ni.

10.    Ärge unustage oma tuba lukustamast. Hostelist lahkudes tagastage iga kord toavõti administraatorile reception’i.

11. Hostel ei vastuta tuppa jäetud raha ja väärtesemete eest. Seif asub hosteli reception’is – 2,-eur/ööpäev (seifi hoiule jäetud asjad peaks loetlema registreerimislehel).

12. Pärast kliendi lahkumist hosteli, sauna või baari unustatud esemed hoiame alles kuu aega. Kliendile järele tavapostiga ega kulleriga asjad ei saadeta.

13. Öörahu hotellis kella 23:00-st kella 07:00-ni. Öörahu rikkujatest palume viivitamatult teatama administraatorile. Rahu hostelis tagab firma AlfaStar. Öörahu rikkujatele oleme vajadusel sunnitud kutsuma politsei. Loodame teie mõistvale suhtumisele!

14. Suitsetamine hosteli ruumides on rangelt keelatud! TUPPA ON PAIGUTATUD SUITSUANDURID! Suitsuanduri rikkumise eest – trahv 45,-€. Suitsetamine lubatud ainult selleks ettenähtud kohtades: ajutiselt II ja III korruse varutrepp.

15. Hostelis on videovalve.

16. Hostelis on WiFi-leviala.

17. Numbritoa broneerimisel – ettemaks esimese ööpäeva eest. Sauna broneerimisel – ettemaks 2 esimese tunni eest. Loobumise korral ettemaks ei tagastata (võimalik kasutada hosteli muud teenust).

18. Hosteli, sauna ja baari teenuste eest saab tasuda nii sularahas, kui pangakaardiga (Visa, MasterCard, Maestro). Firmad, kellega sõlmitud koostööleping ka ülekandega.

19. Isiklike elektriküttekehade kasutamine ja kergestisüttivate materjalide hoidmine hostelitoas on keelatud!

20. Tulekolde või või suitsu avastamise korral teavitage sellest otsekohe hosteli vastuvõttu. Kui te kuulete helisemas alarmkella või Teile on märku antud evakueerimiseks, siis: võtke oma dokumendid, lahkuge toanumbrist ning liikuge lähima väljapääsu suunas.

21. Palume mitte võtta kaasa rätikuid ega teisi hostelile kuuluvaid esemeid.

22. Kasutage vaid enda voodit ning voodiriideid (kui makstud ühe magamiskoha eest, võib klient kasutada vaid ühe magamiskoha toas).

23. Ärge jooge kraanivett.

Soovime Teile ilusat aegaveetmist meie hostelis!

Administratsioon