Tere tulemast EUROPEHOSTEL’isse!

EUROPEHOSTEL asub Tallinna linna lähedal, 700 meetri kaugusel Maardu järve rannast. Hea ühenduse Tallinnaga tagab asukoht 500 meetri kaugusel Peterburi maanteest, Maardu teeristi ääres; Narva mnt. ja Muuga sadama lähedal. Hosteli lähedal peatuvad ka liinibussid, nii et pealinna pääseb alati kiiresti ja mugavalt. Tallinna kesklinna on hostelist kõigest 10-12 kilomeetrit.

EUROPEHOSTEL pakub mugavat majutust mõistlike hindadega ja mitmete soodustustega. Hosteli külalislahke personal on Teie käsutuses 24 tundi ööpäevas. Ükskõik, kas tulete siiakanti puhkusele või tööasjus, meie juures tunnete end alati koduselt ja turvaliselt. Hostelis on viiskümmend mugavat, avarat ja puhast tuba, milles on kohti kokku 138 inimesele. Tänu kaasaegsele miljööle on hostel ideaalne peatuskoht nii lühi- kui ka pikaajaliseks külastuseks.

Lisaks  on siin neli erineva suurusega sauna, eraldi köök korrusel, duširuumid, baar 45 inimesele, valvega parkla ning WiFi leviala. Hostelis on ka külaliste kasutuseks mõeldud internetiühendusega arvuti (1.korrusel, reception’is).

Hosteli varustus vastab kõikidele kaasaegsetele nõuetele: automaatsed juhtimissüsteemid, kaabeltelevisioon, mis võimaldab TV-kanalite kvaliteetset vastuvõttu. Hostelikorruse avaras köögis saavad külastajad ükskõik mis ajal endale ise toitu valmistada.

Vastuvõtulauas asub seif, kuhu külastajad võivad jätta oma väärtesemeid ja/või dokumente.
Hostelis on videovalve.

Hostel on varustatud kaasaegse veesüsteemi ja nõuetekohaste tulekustutusvahenditega.

PEATSE KOHTUMISENI EUROPEHOSTEL’IS!